Andrzej Opitek

Andrzej Opitek

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Członków Polskiego Stowarzyszenia Morskiego-Gospodarczego im. E. Kwiatkowskiego, na Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w Gdyni w Domu Marynarza (aleja Marszałka Piłsudskiego 1, 81-406 Gdyni), w sobotę 10 grudnia 2022 o godz. 11:00.

Porządek obrad:
I. Otwarcie zebrania i stwierdzenie prawomocności Zgromadzenia.
II. Wybór:
a) Przewodniczącego Zgromadzenia
b) Protokolanta
III. Przekazanie przez otwierającego zebranie prowadzenie obrad wybranemu Przewodniczącemu.
IV. Uchwalenie porządku obrad.
V. Wybór Komisji mandatowo-skrutacyjnej – 3 osoby
VI. Sprawozdanie Zarządu
VII. Wybory organów Stowarzyszenia:
a) Zarządu Stowarzyszenia
b) Kolegium
VIII. Wolne wnioski.
IX. Zakończenie Zgromadzenia.
 

UWAGA: Bardzo prosimy o potwierdzenie Państwa przybycia zwrotnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w Hotelu Dom Marynarza  tel: +48 58 622 00 25  mobile: +48 600 182 124 poczta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  -> https://www.dommarynarza.pl/

Prosimy o pilne uregulowanie składek członkowskich na konto nr: 19 1020 3408 0000 4702 0161 0187. Tym którzy płacą składki regularnie serdecznie dziękujemy, wszystkich zachęcamy też do przekazywania dodatkowych donacji finansowych na nasze konto na cele statutowe Stowarzyszenia.


Pozdrawiam,

Marek Wardaszka
p.o. Prezes Zarządu Stowarzyszenia
środa, 18 maj 2022 09:27

Animus et Semper Fidelis - 2022

Szanowni Państwo

Z przykrością informujemy, że ze względów wagi państwowej jeden z laureatów nagrody Pan PREZES niestety nie będzie osiągalny w tym terminie.

Dlatego zmuszeni jesteśmy przesunąć naszą uroczystość na dzień 3 czerwca 2022r. na godz.: 15:00 w Auli Głównej Politechniki Gdańskiej w Gmachu Głównym.

Ramowy program Konferencji:

15:00 - Rozpoczęcie konferencji w Auli Głownej w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Przywitanie gości
15:10 - Krótkie przypomnienie wydarzeń historycznych - wystąpienie  red. Piotra Szubarczyka.
15:20 – Wykład gospodarczy.
15:40 – Wręczenie statuetek Animus et Semper Fidelis (wystąpienia i podziękowania Laureatów).
16:40 - Przerwa kawowa
17:00 -  Wykład historyczny - możliwa zmiana tematyki wykładu
17:30 -  Dyskusja.
18:00 – Zakończenie konferencji.

 

UWAGA: Bardzo prosimy o potwierdzenie Państwa przybycia zwrotnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prosimy o pilne uregulowanie składek członkowskich na konto nr: 19 1020 3408 0000 4702 0161 0187. Tym którzy płacą składki regularnie serdecznie dziękujemy, wszystkich zachęcamy też do przekazywania dodatkowych donacji finansowych na nasze konto na cele statutowe Stowarzyszenia.

 
 

Pozdrawiam,

Marek Wardaszka
p.o. Prezes Zarządu Stowarzyszenia
niedziela, 16 styczeń 2022 17:19

Msza św. w intencji śp. Zbigniewa Wwysockiego

Szanowni Państwo,

W imieniu małżonki Pani Marii Wysockiej oraz władz Stowarzyszenia zapraszamy Członków Polskiego Stowarzyszenia Morskiego-Gospodarczego im. E. Kwiatkowskiego, na rocznicową Mszę Św. w intencji śp.p. Prezesa Honorowego PSM-G, Ministra, Inżyniera, Przyjaciela Zbigniewa Wysockiego.

Msza św. zostanie odprawiona w dniu 23.01.2022 (niedziela) o godz.: 10:30 w Kościele w parafialnym p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni-Karwinach  (ul. Makuszyńskiego 2, 81-595 Gdynia)  

Link do mapy: https://goo.gl/maps/AgD4ZFVQ39MaXJt6A

Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam,

Marek Wardaszka
p.o. Prezes Zarządu Stowarzyszenia
sobota, 25 grudzień 2021 11:15

Boże Narodzenie 2021

Szanowni Państwo,

Członkowie Stowarzyszenia,

Przyjaciele

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym gromadzimy się przy wspólnym stole, dzieląc się z bliskimi tym, co najlepsze. Dzięki temu wszelkie troski mogą odejść w zapomnienie, a więzi z najbliższymi ulegają umocnieniu. Niech te wyjątkowe dni świąteczne będą wypełnione spokojem ducha i poczuciem spełnienia, tak abyśmy z ufnością mogli spojrzeć na nadchodzący 2022 rok.

Przez symbolikę łamania się opłatkiem kieruję do Was, drodzy Członkowie PSM-G, życzenia wzajemnej życzliwości, pogody ducha i niegasnącej nadziei towarzyszącej każdego dnia. Niech ten wyjątkowy czas upłynie w atmosferze rodzinnego ciepła i radości. Życzę Wam, abyście mieli w sobie siłę, by stawiać czoła napotykanym przeciwnościom losu oraz wytrwałość, która pozwoli zmierzyć się ze wszelkimi wyzwaniami na Waszej drodze zawodowej i osobistej.

W imieniu Zarządu PSM-G życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkich pomyślności w Nowym Roku!

Marek Wardaszka
p.o. Prezes Zarządu Stowarzyszenia

niedziela, 14 listopad 2021 11:54

11 LISTOPADA W KĘTACH

CZEŚĆ DLA NIEPODLEGŁEJ!

Po raz piąty Polskie Stowarzyszenie Morskie- Gospodarcze im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Ogniwo Kęty zorganizowało w naszym mieście MARSZ DLA POLSKI. Świętowanie rozpoczęliśmy od złożenia kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II przy Kościele o.o.Franciszkanów, oraz pod tablicą bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy Kościele św.św. Małgorzaty i Katarzyny, a następnie pod pomnikiem Ofiar nazizmu i komunizmu przy Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.Tu ks. Proboszcz Jerzy Musiałek poprowadził modlitwę za Ojczyznę, po czym w kościele odprawił Mszę Świętą. Po mszy rozpoczęliśmy marsz ulicami Kęt do Rynku, gdzie złożyliśmy kwiaty i znicze pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego i pod pomnikiem św. Jana Kantego. Dziękujemy Bogu za naszą Ojczyznę, za ten radosny dzień i za wrażliwe serca Patriotów w Kętach! Organizatorzy